Stranger Things: 3. sezon geç gelecek

Netflix’in ilgiyle izlenen bilim kurgu dizisi Stranger Things cephesinden hayranları üzecek bir haber geldi.

Dizinin merakla beklenen 3. sezonunun 2018 yılında ekrana gelemeyeceği açıklandı. Dizinin 3. sezonunu görmek isteyenler, 2019 yılı yaz aylarına kadar izleme fırsatı bulamayacak.

Televizyon Eleştirmenleri Birliği’nin basın turunda açıklama yapan Netflix Programlama Sorumlusu Cindy Holland, bu dizi için seyirciyi biraz bekletmek zorunda kalacaklarını söyledi.

Stranger Things

Ancak dizinin 3. sezonunun 2. sezonunun da ötesine geçeceğini dile getiren Holland, ”Duffer kardeşler ve Shaw Levy, beklentilerin yüksek olduğunu biliyor. Onun için de geçen yılkinden çok çok daha büyük bir şey yapmak istiyor. Bence bu gerçekten inanılmaz bir sezon olacak ve hayranların beklediğine değecek” dedi.

Konusu 80’li yıllarda geçen dizinin yeni sezonunun fragmanında ise Starcourt isimli yeni alışveriş merkezi çevresinde gelişen olaylara yer verildi.

Stranger Things Steve Dustin

Ekrana geldiğinden bu yana çoğunluğu 12-13 yaşlarında olan ekip büyük üne kavuştu ve sosyal medyada dünya çapında milyonlarca takipçileri oldu.

Stranger Things, Hawkins isimli küçük bir kasabada Will Buyers adlı küçük bir çocuğun ortadan kaybolmasının ardından gelişen esrarengiz olayları işliyor. Dizi, o yılların kült sinema filmlerine de göndermeleriyle dikkat çekiyor.

Stranger Things

Böylece Stranger Things de Game of Thrones, Veep, True Detective, Fargo, Rick and Morty ile beraber 2018 yılını pas geçerek 2019 yılına sarkan diziler kervanına katıldı. 

Stranger Things

Yorum Yapılmamış: "Stranger Things: 3. sezon geç gelecek"

    Yorum yap

    E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.